Choď na obsah Choď na menu
 


Revelations on Hell 6

 

--- (6. Svedectvo) ---

 

Žalmy 62:12 " A tebe, ó Pane, patrí zmluvného lásku, pretože tie rewardest každého človeka podľa jeho práce "

 

Ráno Boh navštívil nás v tej miestnosti, vzal nás za ruku a začali sme ísť dole. Moje srdce bolo úplne plné strachu, nemôžem ani opísať. Len som vedel, že som nemohol uvoľniť ruku svojho Spasiteľa. Cítil som, že Ježiš bol môj život a moje Svetlo a všetky moje nádeje sa v ňom, inak by som zanechal na tomto mieste. Nikdy som si nemyslel, že by som niekedy ísť na to miesto. Ani som uveriť, že miesto existuje. Dokonca aj ako kresťan, som si vždy myslel, že očistec je peklo, ale Boh mi ukázal realitu pekla. 

 

Keď sme prišli do pekla, cítil som sa triasol miesto. A všetci démoni tam bežal sa schovať, pretože ani jeden z nich by mohla vydržať prítomnosť Pána. Počuli sme zajatí duše kričať ešte hlasnejšie, pretože vedeli, že Ježiš Nazaretský bol pri tom. Všetci vedeli, že tam bol len jeden človek, ktorý by mohol dostať von. Mali, že nádeje, aj keď to bolo falošné nádeje.

 

Išli sme ruka v ruke s Ježišom, a prišiel k tej časti smilstva. Ježiš sa obrátil k žene, ktorá bola úplne pokrytá ohňom. Keď Ježiš videl ju, ona začala chodiť pomaly z ohňa, aj keď jej utrpenie nikdy neprestal. Videli sme, že je úplne nahá a videl všetky svoje fyzikálne vlastnosti. Jej telo bolo úplne špinavý, a ona páchol. Jej vlasy boli všetky spackal, a mala žltkastú zelené bahno na ňu. Nemala žiadne oči a pery padali na kusy. Nemala žiadne uši, len diery. S rukami, ktoré boli spálené kosti čierna, vzala mäso, ktorý spadol z tváre a snažil sa dať späť. Ale to jej dal ešte horšie bolesť. 

Potom zavrtel a kričal ešte viac, jej krik nikdy neskončila. Bola plná červov, a tam bol had omotal okolo paží. Bol to veľmi silný a mal tŕne okolo jeho tela. Mala číslo 666 vyryté na svojom tele,číslo beštie je uvedené v knihe Zjavenia. ( 

Zjavenie 13:16-18 ) Ona tiež mala kovovú dosku vložený na hrudi, vyrobený z nejakého neznámeho kovu, to bolo nikdy spotrebovaný ohňom. Na doske bolo niečo napísané v cudzom jazyku, ale my sme mohli pochopiť, čo je napísané na to. Stálo v ňom: " Som tu, pretože zo smilstva. 

 

Keď Ježiš videl ju Spýtal sa jej, " Elena, prečo ste na tomto mieste? " Kým Elena odpovede na Pána jej telo skrútené bolesťou na jej trápenie. Povedala, že je tam preto, ze smilstva. Spýtala sa Pána o odpustenie znovu a znovu. 

 

Potom sme začali vidieť udalosť jej smrti. Keď zomrela, ona mala sex s jedným zo svojich milencov, pretože si myslela, že osoba bývala s zmizol na výlet. Avšak, on sa vrátil z práce a našiel ju v posteli s niekým iným. On potom šiel do kuchyne a vzal veľký nôž a vrazil ho do chrbta Elena. Zomrela a bol vzatý do pekla, presne tak, ako zomrela, úplne nahá. 

 

V pekle, všetko sa zhmotnil a ona ešte ten veľký nôž v chrbte, čo spôsobuje jej veľkú bolesť. Do tejto doby, ona už bola v pekle 7 rokov a mohla by si každý okamih jej života a smrti. Ona tiež si pamätal, keď niekto snažil kázať o Ježišovi nej, že bol jediný, kto môže zachrániť ju. Ale teraz už bolo neskoro pre ňu a všetci ostatní v pekle. 

Slovo Pána hovorí veľa o smilstvu, a to je veľmi jasná. Smilstvo je mať sexuálne vzťahy mimo manželstva.  1 Korintským 6:13 " Potraviny pre žalúdok a žalúdok pre jedlo, ale Boh zničí obaja Teraz telo nie je pre smilstvo, ale pre Pána,. a Pán telo. " tiež v 

1 Korintským 6:18 " Utečte z nemravnosti. Každá ďalšia hriech osoba sa dopustí, je mimo telo, ale sexuálne nemorálne osoba hriechy proti svojim telom. "

 

Keď Ježiš dohovoril sa s ňou, ona bola pokrytá veľkým pokrývkou ohňa a my sme mohli už vidieť. Ale počuli sme zvuk jej mäsa a spaľovanie týchto hrozných výkriky, nemôžem ani opísať slovami.

 

Ako sme pokračovali pešo s Pánom, ukázal nám všetkým ľuďom dostupnosť: idol ctiteľov, tých, ktorí používajú a ako je čarodejníctva, nemorálne, cudzoložníci, klamára a homosexuálov. Boli sme veľmi vydesená, jediné, čo sme chceli urobiť, bolo odísť. Ale Ježiš stále hovorila, že treba hľadať, aby sme mohli povedať ostatným, aby mohli veriť. 

Pokračovali sme s Ježišom, držala ho za ruku ešte pevnejšie. Sme dospeli k bodu, že naozaj urobil dojem na mne. Videli sme mladý muž, 23 rokov, zavesený po pás v strede ohňa. Nemohli sme presne zistiť, čo jeho trápenie bolo, ale číslo 666 bolo vyryté na neho. On tiež mal kovovú dosku na jeho hrudi s nápisom: " Som tu za to, že normálne . " Keď uvidel Ježiša, natiahol ruku k Ježišovi prosiť o milosť. Božie slovo hovorí v 

​​Príslovia 14:12 " Existuje spôsob, ako sa zdá priamo na osobu, ale jeho koniec je spôsob smrti. "

Keď sme si dosku s nápisom " Ja som tu za to, že normálne ", sme sa opýtali Pána:" Pane, ako to?! Je to možné, že človek môže prísť na toto miesto, z tohto dôvodu? " Ježiš sa ho spýtal: "Andrew, prečo ste tu na tomto mieste? " On odpovie: " Ježišu, keď som bol na zemi, som si myslel, že len zabíjať a kradnúť bolo hriechy, a to je dôvod, prečo som nikdy neskúšal sa dostať blízko k vám. " V 

Žalmy 9:17 sa hovorí: " bezbožní sa obrátil do pekla, všetky národy, ktorí Boha zabudnúť. "

Andrew urobil veľkú chybu, triedenie hriechy, rovnako ako mnoho ľudí dnes. Biblia je veľmi jasne, keď hovorí, že mzdy v hriechu je smrť, ale Božím darom je večný život. ( 

Rímskym 6:23 ) Ďalej, keď Biblia hovorí o hriechu, nikdy triedi hriechy, pretože všetci z nich sú len hriechy. Andrew mal možnosť spoznať a prijať Ježiša, ale on sa využiť príležitosti, že Boh dal k nemu. Možno mal tisíc možnosť poznať Pána, ale on nikdy nechcel, aby ho spoznali a to bol dôvod, prečo tam bol. Potom veľká deka ohňa vzťahuje jeho telo a nikdy sme ho videl znova.

 

Spadajúce do peklaPokračovali sme v chôdzi s Ježišom. V diaľke sme videli niečo padá, ako kusy materiálu. Keď sme sa dostali bližšie, videli sme, že to boli ľudia, ktoré boli spadajúce do pekla v tej chvíli. Ľudia, ktorí zomreli práve na Zemi, bez toho, aby prijal Ježiša Krista vo svojich srdciach, oni prídu v pekle. 

 

Videli sme mladého muža, mnoho démonov bežal k nemu a začal ničiť svoje telo. Hneď jeho telo začalo napĺňať červami. Vykríkol: " Nie! Čo to je? Stop! Nechcem byť na tomto mieste! Prestaň! To musí byť sen! Vezmi ma odtiaľto! " On ani nevie, že je mŕtvy, a že zomrel bez Ježiša vo svojom srdci. Démoni robili si z neho srandu a vždy mučiť svoje telo. Potom číslo 666 objavil na čele, a kovová doska na jeho hrudi. Aj keď sme nevideli dôvod, prečo prišiel do pekla, sme vedeli s istotou, že on by nikdy von. 

 

Pán nám povedal, že trápenie všetkých týchto ľudí v pekle by bolo ešte silnejšie v deň rozsudku. Pokiaľ títo ľudia trpia takým hrozné a strašné tak teraz som si predstaviť, ako budú trpieť po dni rozsudku. 

Nevideli sme žiadne deti tam. Práve sme videli tisíce a tisíce mladých ľudí, mužov a žien rôznych národností. Avšak, v pekle nie sú žiadne ďalšie národnosti alebo sociálnej úrovne, všetci prídu byť mučený a potrestaní. Tam bola jedna vec, že všetci chceli, a to bola šanca ísť von, aspoň na chvíľu. Oni tiež chceli mať jednu kvapku vody obnoviť ich jazyky, ako príbeh o boháči v Biblii. ( Lukáš 16:19 ) Ale to už nie je možné, oni si vyberú, kde chcú tráviť večnosť. Sa rozhodli minúť bez Boha. Boh nikdy nikoho pošle do pekla, každý príde tam podľa svojich vlastných zákonov. V 

Galatským 6:7 " Nemýľte sa, Boh nebude zosmiešňovaný. Čo človek zasieva, bude žať. "

 

Dnes máte jedinečnú príležitosť zmeniť svoj večný osud. Ježiš je stále k dispozícii teraz, a Biblia hovorí, že keď sme mali život máme nádej. Dnes máte život, nenechajte si ujsť túto príležitosť, môže to byť posledný. 

Boh vám žehnaj.