Choď na obsah Choď na menu
 


Revelations on Hell 1


 

--- (1. Svedectvo) ---

 

( 

Lukáš 16:19 ) 
Tam bol bohatý muž, ktorý na sebe fialové a jemné prádlo, ktorý si užil luxusné bývanie každý deň. Pred jeho bránou bol žobrák, menom Lazár umiestnené, pokrytý vredy a hladného byť kŕmený omrvinky, ktoré spadli z bohatého muža tabuľky. Dokonca aj psi prichádzali a lízali mu vredy. 
Žebrák umrel a bol nesený anjelmi, aby lona Abrahámovho. Boháč aj zomrel a bol pochovaný, a zatiaľ čo utrpenie mučenia v Hades, pozrel sa hore a z diaľky videl Abraháma s Lazára v jeho hrudi. Tak zavolal otca Abraháma, aby škoda na mňa a pošli Lazara ponoriť jeho prsta vo vode a ovlažil jazyk môj, pretože som trápil v tomto ohni. 
Ale Abrahám povedal: Synu, nezabudnite, že ste si užili dobré veci vo vašom životnosť pri Lazarus mal zlé veci, teraz je tu, ale utešoval, že trpíte muky. Okrem toho je veľká priepasť stanovené medzi vami a nami, takže tí, ktorí chcú prejsť odtiaľto k vám nie sú schopní, ani oni nemôžu prejsť z vašej strany k nám.

 

Biblia, Božie slovo, je veľmi jasné, o téme nebo a peklo. V tejto časti, ktoré sme práve čítal, pán rozpráva o dvoch miestach: Nebo a peklo, odsúdeniu alebo spása. Neexistuje žiadna stredná miesto. Očistec neexistuje. Limbo neexistuje, kde muži existujú na chvíľu potom, čo odišli zo Zeme a potom ísť do neba, že Biblia je veľmi jasne o tom.

 

 

(11.04.1995)
Boh nám dal zjavenie, ktorý by menil trajektórie nášho života. Práve sme začali vedieť o Bohu a Jeho Slovu. My je sedem mladých, ktorým Boh dal oprávnenie, a veľký zodpovednosť zdieľanie tohto zjavenia so svetom.

 

 

Všetko začalo asi približne 10:00 Modlili sme sa a boli pripravení ísť na piknik neskôr ten deň. Zrazu sa okolo 10 hodín, veľmi silný biele svetlo svietilo prostredníctvom jedného z okien. Keď sa objavilo svetlo, všetci okamžite začali hovoriť jazykmi a boli pokrstení Duchom Svätým. 

 

 

V tej chvíli sa všetci prekvapení a fascinovaní tým, čo sme videli. To nádherné svetlo osvetľuje celú miestnosť. Svetlo bolo oveľa silnejšie ako svetlo zo Slnka. V stredu svetla, videli sme veľa anjelov oblečených v bielom. Títo anjeli boli tak krásna, vysoká a veľmi dobre vyzerajúci. 

 

 

Uprostred všetkých tých anjelov sme videli niečo úžasné - postava muža. Tento obrázok bol osobitný bytosť, muž, ktorý bol oblečený v bielom plášti veľmi a župany. Jeho vlasy boli ako zlatých nití. Nemohli sme vidieť jeho tvár, pretože bol príliš geniálny. Avšak, sme videli zlatý pás okolo hrudníku, so zlatým nápisom, ktorý povedal: " Kráľ kráľov a Pán pánov . " Mal na sebe čisté zlaté sandále na nohách, a jeho krása je bez rovnať. Keď sme videli prítomnosť tohto človeka, každého z nás padol na kolená. 

 

Potom sme začali počuť Jeho hlas. Bolo to veľmi zvláštne a krásny, každé slovo vŕtať do našich sŕdc ako dvojsečný meč, rovnako ako je napísané v Božom slove ods 

Židom 04:12 ). Hovoril k nám vo veľmi jednoduchých, ale silný slová. My počuteľne ho počuli hovoriť nám, " deti moje, nebojte sa, ja som Ježiš Nazaretský, a ja som navštívil vám ukázať vám tajomstvo, takže si môžete ukázať a povedať, do miest, národov, miest, kostolov, a všetky miesta Tam, kde som vám, aby ste ísť, pôjdeš, a kde som povedať nie ísť, nebudete ísť. "

 

Svätá Biblia, Božie slovo, hovorí 

Joel 2,28 " stane sa prejsť po tomto, že vylejem svojho Ducha na každé telo, vaši synovia a vaše dcéry prorokovať, vaši starci budú mať sny, a vaši mladíci budú vídať videnia. " To sú časy, že Boh pripravuje pre každého. 

 

 

Potom sa stalo niečo divné, skala sa objavila uprostred miestnosti a Pán, ktorý bol s nami, v nás dostať na tej skale. Skala bola asi osem centimetrov nad podlahou, a obrovská diera objavila v podlahe. Bol to obrovský, čierny, desivý dutina alebo jaskyne. Čoskoro sme sa vrhol na vrchol skaly a šiel dole duté podlahy. Bola tma a to nás vedie do stredu Zeme. 

 

 

Keď sme boli v tej ponurej tme, boli sme tak vydesený! Boli sme taký strach, že sme si povedali Pánovi: " Pane nechceme ísť na toto miesto! Neberte nás na to miesto Pána! Vezmite nás odtiaľto Pána! " Pán odpovedal nám veľmi krásne a súcitný hlas: " Táto skúsenosť je nevyhnutné k tomu si môžete prezrieť a povedať ostatným. "

 

 

Boli sme v rohu tvare tunela a pozerali sme vidieť tiene, démoni a čísla, ktorá sa pohybovala z jedného miesta na druhé. Sme stále hlbšie a hlbšie. Počas niekoľkých sekúnd, cítili sme prázdnotu a veľký strach. 

 

 

Potom sme prišli na niektorých jaskyniach, u niektorých hrozných dverí, ako bludisko. Nechceli sme ísť dovnútra. Zaznamenali sme hrozný zápach a tepla, ktorá dusila nás. Akonáhle sme vstúpili, sme videli hrozné veci, hrozné obrázky. Celé miesto bolo zachvátili plamene, a uprostred týchto plameňov, boli orgány tisíc ľudí. Oni boli trpí vo veľkej trápenie. Pohľad bol tak desivý, nechceli sme vidieť, čo bolo preukázané, že nás.

 

 

Miesto bola rozdelená do rôznych častí trápenie a utrpenie. Jedným z prvých sekcií, ktoré Pán nám umožnil vidieť bol " Údolie kotlov ", ako sme hovorili. Tam boli milióny kotlov. Tieto kotly sú vykladané na úrovni krajiny, každý z nich horiace lávové vnútri. Vnútri každej z nich je dušou človeka, ktorý zomrel a dostal sa do pekla. 

 

 

Akonáhle sú tieto duše videl Pána, začali kričať a kričala: " Pane, zmiluj sa nad nami! Pane daj mi šancu sa dostať z tohto miesta! Pane, vezmi ma von a ja ti poviem svetu, že toto miesto je skutočné! " Ale Pán ani sa na ne pozerať. Tam boli milióny mužov, žien a mladých ľudí v tomto mieste. Tiež sme videli, homosexuálov a opilcov v trápení. Videli sme, ako všetci títo ľudia kričali tak veľké trápenie. 

 

Šokovalo nás, ako boli zničené ich tela. Červy prichádzali a odchádzali zo svojich prázdnych očných jamiek, ústa a uši a boli šupku po celú dobu ich tiel. To plní Božie slovo napísané v kniheIzaiáš 66:24 " Sú vyjde, budú pozerať na mŕtve telá tých, ktorí sa vzbúrili proti mne, lebo ich červ sa neumiera, ani ich oheň nevyhasne; oni budú averzia k celému ľudstvu. " Aj v 

Markovi 9:44 : " Tam, kde ich červ nikdy neprestane a oheň uhasiť, nie je. " Len sme zdesení, čo sme sa dívali. Videli sme plamene asi 9 až 12 stôp vysoké. Vo vnútri každého plameňa, tam bola duša človeka, ktorý zomrel a šiel do pekla. 

 

 

John LennonPán nám umožnil vidieť muža, ktorý bol vo vnútri jedného z kotlov. On bol hlavou dole a mäso na tvár padal na kusy. On zostal sledoval pozorne Pána, a potom začala kričať a volať o mene Ježiša. On povedal: " Pane, zmiluj sa! Pane daj mi šancu! Pane aby ma z tohto miesta! " Ale Pán Ježiš nechcel, aby sa na neho. Ježiš sa jednoducho otočil chrbtom k nemu. Keď Ježiš urobil, muž začal nadávať a rúhať sa Bohu. Tento muž bol John Lennon, člen hudobnej skupiny Beatles satanské "." John Lennon bol muž, ktorý zosmiešňoval a robil žarty z Pána počas jeho života. Povedal, že kresťanstvo bolo zmizne a Ježiš Kristus by sa zabúdať každý. Avšak, dnes tento muž je v pekle a Ježiš Kristus je živý! Kresťanstvo nie je zmizol jeden.

 

 

Keď sme začali chodiť na okraji tohto miesta, duše rozšírila svoje ruky k nám a prosil o milosť. Pýtali sa Ježiša, aby ich odtiaľ, ale Pán nikdy ani sa na ne pozerať. 

 

 

Potom sme začali chodiť po rôznych sekciách. Došli sme k najstrašnejšie časti pekla, kde horšie trápenie sa stalo, centrum pekla. Najviac koncentrovanej formy trápenie, také trápenie, že človek nikdy nemôže vyjadriť. Jediní ľudia tu, kde tí, čo poznal Ježiša a Božie slovo. Tam bolo pastori, evanjelisti, misionári a všetky typy ľudí, ktoré kedysi uznávaných Ježiša a poznali pravdu, ale žil dvojaký život. 

 

Tam bol tiež backsliders, ich utrpenie bolo tisíckrát horšie ako akýkoľvek iný. Oni kričali a prosí Pána o milosť, ale slovo Hospodinovo hovorí v ​​knihe 

Hebrejom 10:26-27 : " Pretože ak budeme pokračovať hreší vedome po získaní poznanie pravdy, je tu už opustil všetky obetovať za hriechy, ale niektoré hrozné očakávanie súdu a divoké ohňa, ktorý je zničiť tých, ktorí proti Bohu. "

 

Tieto duše sú tam preto, že kázal, postil, spievaný a zdvihol ruky v kostole, ale v uliciach a domoch, ktoré boli v cudzoložstvo, smilstvo, klamstvo, krádež. Nemôžeme klamať Bohu. Biblia hovorí, že komu bolo veľa vzhľadom k tomu, veľa tiež bude potrebné. ( 

Lukáš 12:48 

 

 

Boh potom nám umožnilo vidieť dve ženy, ktoré kedysi boli kresťanské sestry, zatiaľ čo na zemi, ale nežili spravodlivý život pred Pánom. Jeden povedal druhý, " nadával si chudák! Je to vaša chyba, že som v tomto mieste! ste nehlásal mi sväté evanjelium! A pretože ste mi o pravdu, ja som teraz tu v pekle ! " Hovorili také veci k sebe uprostred plameňov, a oni nenávideli, pretože tam nie je láska, milosrdenstvo a odpustenie v pekle. 

 

 

Boli tam tisíce duší, ktoré poznala Božie slovo, ale ich životy neboli čisté pred svätej prítomnosti Pána. " Nemôžete hrať s Bohom alebo s plameňmi pekla buď! " Pán povedal. Tiež nám povedal: " Moji synovia, všetci utrpenie na zemi sústredená v jedinom mieste, nie je nič, nič v porovnaní s utrpením, ktoré človek má v najlepšej časti pekla. " Ak je to tak hrozné pre tých, ktorí trpia aspoň v pekle, je potrebné, ako moc horšie to bude pre tých, ktorí v ​​centre pekla, ktorý kedysi poznal Pánovo slovo a odišiel od nej. Potom Pán nám povedal, že sme, že môžeme hrať s ohňom na zemi, ale nikdy s ohňom v pekle.

 

 

Pokračovali sme v chôdzi po rôznych miestach a Pán nám ukázal veľa rôznych ľudí. Mohli sme vidieť, že všetci ľudia tam mali asi šesť iný typ trápenie. Tam boli duše sužovanej démonmi so všetkými druhmi trestov. Ďalšie hrozný trest bol ich vlastné svedomie hovorí: " Pamätaj si, keď kázal vám si spomenúť, kedy ste počuli slovo Božie, Pamätám si, keď vám povedali o pekle a vy o tom smial! " Ich vlastné svedomie zmučené nimi, rovnako ako červy, ktoré prekročilo po celom tele, ako spaľujúci oheň, ktorý bol tisíce a tisíce krát viac teplejšie, než poznáme. To bola odmena, že diabol má pre všetkých, ktorí ho hľadajú, a za ním.

 

Slovo Pánovo hovorí 

Zjavenie 21:8 " ako pre zbabelosť, však, a neveriaci, a strach, vrahov, nemorálne a tých, ktorí prevádzkujú magické umenie, a modloslužobníci a všetci klamári, ich množstvo je jazero, ktoré horí ohňom a sírou. To je druhá smrť. "

 

 

Ďalej Pán nám ukázala muža, ktorý zavraždil šesť ľudí. Týchto šesť ľudí dnes okolo neho a kričali na neho slovami: " Je to vaša chyba, že sme všetci na tomto mieste, vaša vina! " Vrah sa snažil, aby zakryl uši, pretože on nechcel počúvať ich, ale on nemohol zabrániť počúvať, pretože v pekle všetky vaše zmysly sú oveľa citlivejšie.

 

Duša v tomto mieste boli trýznený neznesiteľné smädom po vode, ktoré nemôžu byť splnené v žiadnom prípade, rovnako ako biblický príbeh Lazára a boháča. ( Lukáš 16:19 ) boháč v pekle chcela len jedna kvapka vody, ktorá by bola dosť. Slovo Pánovo hovorí 

Izaiáš 34:9 , " Toky Edom sa zmenil na ihrisku a jej pôdu do síry;. jej krajina sa stane horiace ihrisko "

 

 

Ovocný strom ohňaV tomto mieste, každé duša bola v stredu ohňa. Ľudia videli preludy krištáľovo čisté rieky v stredu ohňa, ale keď sa snažili osloviť, rieky sa obrátil do ohňa. Oni tiež videli stromy s ovocím, ktorý dal z vody, ale keď sa snažili, aby ich, oni spálili ruky a démoni by vysmieval sa im.

 

 

Potom Boh nás vzal na miesto oveľa horšie ako u ostatných miestach, ktoré sme videli. Videli sme jazera ohňa a síry. Na jednej strane tohto jazera bola menšia jazero. V tejto menšie jazerá, tam boli milióny a milióny a milióny duší plače a prosí Pána, aby mal zľutovanie na nich. Povedali mu: " Pane, prosím! Vezmite nás odtiaľto aspoň trochu chvíľu! Prosím, dajte mi šancu ísť von! " Avšak, mohol Pán nemôže urobiť nič pre nich, pretože ich rozsudok bol už nastavený. 

 

 

Medzi tie milióny a milióny ľudí, Pán nám umožnilo sústrediť sa na jedného muža, ktorého telo bolo na polceste ponorené v jazere ohňa. Pán nám rozumieť a poznať jeho myšlienky. Meno tohto muža bolo Mark. Boli sme ohromení tým, veci, tento muž si povedal, v jeho myšlienkach. Naučili sme sa večnú lekciu, kedy sme sa dozvedeli, že nasledujúce myšlienky: " Dal by som čokoľvek, aby bol na vašom mieste teraz! Dal by som čokoľvek, aby návrat do krajiny len po dobu jednej minúty. by som jedno, či ja som bol veľmi úbohý Väčšina chorých, najviac nenávidel, alebo tí najchudobnejší človek na svete, tak by som dať niečo vrátiť! len po dobu jednej minúty na zemi. " Pán Ježiš držal ma za ruku. Ježiš odpovedal na myšlienky Marka povedal: " Markovi, prečo by ste sa chcela vrátiť na zem, i len na jednu ani minútu? " S plač a mučení hlasom, povedal Ježišovi: " Pane! Dal by som všetko vrátiť na zem, len pre jednu minútu jednoducho k pokániu a buďte spasení. 

 

Keď Hospodin počul, čo Mark povedal, videl som krv pochádza z Ježišových rán a zaliali oči, povedal: " Markovi, je príliš neskoro na to! Červy sú stanovené pre svoje posteli a červy sa bude týkať vás. " ( 

Izaiáš 14:11 ) Keď Pán povedal mu to, on sa potopila v jazere navždy. Je smutné, že všetky tieto duše nemajú väčšiu nádej. Len u nás na Zemi majú možnosť pokánia a dnes idú do neba sa nášho Pána Ježiša Krista.

 

Teraz nechať so svojou sestrou, aby aj naďalej toto svedectvo, ďakujem.