Choď na obsah Choď na menu
 


Revelations on Hell 4

 

--- (4. Svedectvo) ---

 

Boh žehnaj vám bratmi. Keď Pán vzal ma za ruku, videl som, že som stál na skale, a za nami, videl som anjela. Začali sme ísť dole tunelom s neuveriteľnou rýchlosťou. Rýchlo som sa otočil a videl, že anjel je preč, a cítil som sa bála. Spýtal som sa Pána: " Pane, kde je anjel? Prečo je tu nie je už? " Pán povedal: " Nemôže ísť tam, kde sa chystáme ísť. 

Pokračovali sme dole a potom sa náhle zastavil, ako výťahom. Videl som niekoľko tunelov, a išli sme cez jeden sestra Sandra hovoril o Tunel, kde sa ľudia visí háčikov ich hlavami, s putami na zápästí. Stenu, ktorá mala ľuďom na ňom zdalo nekonečne dlho. Milióny ľudí boli visí na ňom. Oni mali červami po celom tele. Pozrel som sa do toho a videl, že tam bola ďalšia stena, presne rovnaký ako ostatní. Povedal som k Pánovi: " Pane! Existuje mnoho ľudí v tomto mieste! " Okamžite, verš biblie do mojej mysle, ten, ktorý som nepoznal. Pán mi povedal: " Peklo a podsvetia sú vždy hlad. " ( 

Príslovia 27:20 )

 

Kotol ohňaNechali sme tam a čoskoro dorazili na miesto sme nazvali " Údolie kotlov ". Tieto kotly boli plné vriacej bahno, a dostali sme v blízkosti jednej z nich. Prvý človek, ktorého som videl, bola žena. Jej telo sa vznášal a klesal s vriacou bahno, ale keď pán sa na ňu pozrel, ona prestala pohybovať a zostala zavesená v blate pri páse úrovni. Pán sa opýtal: " Žena, čo je vaše meno? " Ona odpovedala: " Moje meno je Rubiella. 

 

Jej vlasy boli plné vriacej bahno a mäsa visel z jej kostí, ktoré boli spálené čierne od ohňa. Červy vstúpil do otvorov v jej očiach, vyšla z úst, vstúpil opäť nosom a vystúpil uši. Keď sa červy nemohli vstúpiť, jednoducho urobil dieru na vstup do ďalšej časti tela, ktorý spôsobil neopísateľnú bolesť. 

 

Vykríkla: " Pane, prosím ťa! Vezmi ma z tohto miesta. zmiluj sa nado mnou! nemôžem pokračovať takhle už! Či je to zastaviť Pána! nemôžem vydržať! prosím zmiluj sa nado mnou! " Pán sa jej spýtal, prečo tam bol. Ona povedala, že je tam preto, márnosti, čo bolo rovnaké slovo napísané na kovovom štítku na hrudi. V ruke bol normálny hľadá fľašu, ale jej sa zdalo byť veľmi drahé parfémy. Rubiella musel vziať fľašu, ktorý bol plný kyseliny, a nastriekajte ho po celom tele. To spôsobilo, všetko mäso, ktoré bolo striekané topiť, čo spôsobuje jej veľkú bolesť. 

Kričala k Pánovi: " Pane, prosím, zmiluj sa nado mnou! Nemôžem tu byť už! Len jeden druhého Pána. " Nehovorím, že to je hriech použiť parfum, ale Pán nám povedal, že žena bola tam pretože jej parfum, ako slovo Pána nám v 

Deuteronomy 5:7 " Nebudeš mať iných bohov okrem ja. " Bola tam preto, že jej krása, parfumy a toaletné bolo prvé miesto v jej živote. Avšak Pán Ježiš je Kráľ kráľov a Pán pánov! Má byť prvý v živote, to je dôvod, prečo tam bol. So smútkom, pán sa na ňu pozrel a povedal: " Rubiella, to je príliš neskoro na to sa červy byť vaša posteľ, a červy sa týka vás. " Keď Pán povedal, že plošné ohňa úplne pokryl ju. Kým jej telo bolo spotrebované v tomto kotli, ona trpela hroznú bolesť.

 

Potom sme sa dostali ďaleko odtiaľ a prišiel na miesto s obrími dverami. Ako sme k nim, začali na nás. Na druhej strane sme videli obrie jaskyni. Keď som sa pozrel hore videl som rôzne farebné svetla sa pohybovali ako oblak dymu. Zrazu sme počuli hudbu, salsa, ballenato, rock, a rôzne druhy populárnej hudby, že ľudia počujú v rádiu. Pán pohyb rúk, a videli sme milióny a milióny ľudí zavesil s reťazami v rukách. Oni boli divoko skákať cez oheň.

 

Pán sa na nás pozrel a povedal: " Pozrite, to sú mzdy pre tanečníkov. " Museli skákať hore a dole divoko do rytmu hudby. Ak salsa hral, ​​museli skočiť na tomto rytme, ak je akýkoľvek iný druh hudby hral, ​​museli prejsť na tento beat. Mohli by nikdy prestať skákať. Ale ešte horšie ako to, že ich topánky mal 6 palca hrotmi na spodnej strane. Vždy, keď skočil, že by prevŕtali nohy, a oni nemali na okamih oddýchnuť. Keď sa niekto pokúsi zastaviť, by démoni prichádzajú naraz a stab je s oštepmi, nadával im a povedal: " Chváľte ho! To je tvoje kráľovstvo teraz Chvála Satan! Chváľte ho! nemožno zastaviť, chváľte ho! Chvála ho! Musíte ho chváliť! Musíte skákať! Máte k tancu! Nemôžete zastaviť jednu jedinú sekundu. 

Bolo to strašné, že mnohí z ľudí, boli kresťania, ktorí poznali Pána, ale oni boli v nočných kluboch, keď zomrel. Možno sa pýtate, " Kde je napísané v Biblii, že je zlé tancovať? " V Jakuba 4:4, Slovo Božie hovorí: " Myslíte si neuvedomuje, ty cudzoložnica, že priateľstvo so svetom je nepriateľstvo k Bohu preto, kto rozhodne sa byť priateľom sveta, stáva sa Božím nepriateľom?. "Tiež, v 

1 John 2:15-17 : " Ani milovať svet, ani veci na svete. Kto miluje svet nemá Otcovu lásku vo svojom srdci, pretože všetko na svete, vášne tela, túžby z očí, a pýši zobrazenie života majú svoj ​​pôvod nie je z Otca, ale zo sveta. A na svete, jeho túžba umiera, ale ten, kto činí vôľu Božiu zostáva na veky. " Pamätajte, že svet pominie, to všetko zahynie, ale ten, kto činí vôľu Božiu stojí navždy. 

 

Moji priatelia a bratia, keď sme opustili toto miesto, videli sme niečo ako mosty, rozdelených do pekla rôznych častí trápenie. Videli sme ducha chôdzi po lávke. Vyzeralo to rovnako ako bábika, ktoré sme videli na Zemi, hovoríme im Treasure Trolls. Oni majú inú farbu vlasov, so starým jeho tvári, ale detský tela, bez sexuálnych častí. Ich oči sú plné zla. Pán vysvetlil, že išlo o dušu straty. Tento duch mal kopije v ruke a išiel okázalo na tomto mostíku, ako by bol automatický. 

 

Ako šiel, bodol ľudí dole oštepom. On by nadávať im povedal: " Pamätaj na deň ste boli mimo kresťanskej cirkvi a vy ste nechcel ísť dnu? Spomeňte si na deň, keď kázal na vás a vy ste nechceli počúvať? Spomeňte si na deň, keď vám dal evanjelium trakt a tie hodil ju preč? " Stratené duše sa snaží pokryť oblasť, kde sa ich uši býval. Ak budú odpovedať na démona, " Drž hubu! Drž hubu! Nehovor mi už! nechcem vedieť viac, drž hubu! " Avšak, zlý duch rád robí, že kvôli bolesti je zasadená na dušiach.

 

HoriaceSme pokračovali v chôdzi s Pánom. Pri pohľade na množstvo ľudí, sme si všimli, jeden muž kričal ešte hlasnejšie ako ostatní, ktorí spaľovanie tam. On hovoril: " Otče, Otče, zmiluj sa nado mnou! " Pán sa nezastaví sa pozrieť na tohto muža, ale keď počul slová " otec "zavrtel a obrátil sa.Ježiš sa naňho pozrel a povedal mu: " Otče? Môžete mi hovoriť ocko? Nie, ja nie som tvoj otec a ani si môj syn. Ak ste sa môj syn, mali by ste teraz byť so mnou v kráľovstve nebeskom. Ste synovia tvojho otca diabol. " Ihneď deka ohňa prišiel a úplne pokryté jeho telo. 

 

Pán nám povedal príbeh tohto muža život. Muž volal ho otec, pretože on poznal ho. On chodil do kostola a počúvať Boha skrze Jeho Slovo, a on prijal mnoho sľubov Boha. Tak sme sa spýtal: " Pane, čo sa stalo? Prečo je tu potom? " Pán odpovedal: " Žil dvojaký život, žil jeden spôsob, ako doma, a ďalšie v kostole Myslel si, že vo svojom srdci: "No, nie je ten, ktorý žije blízko mňa, ani pastor alebo iný brat. , tak som si robiť, čo chcem. "Ale zabudol, že oči Pána sú uvedené na všetkých našich cestách a že nikto nemôže klamať alebo sa skryť pred Pánom. 

Pánovo slovo nám hovorí: " Neklam vaše ja Boh nemôže byť klamaný. Pretože všetko, čo človek zasieva, rovnako sa bude žať. "   ( 

Galatským 6:07 ) Tento muž trpel tisíckrát horšie ako ďalšie. On platil dvojaký odsúdenie: jeden za jeho hriechy, a jeden myslel, že by mohla klamať Pána. 

Dnes sa ľudia snažia zaradiť závažnosť hriechov, myslí si, že homosexuáli, zlodeji a vrahovia majú väčší hriešnici ako klamári a klebety. Ale v očiach Hospodina, všetky tieto hriechy majú rovnakú váhu a rovnaký plat. Biblia nám hovorí: " Odplatou za hriech je smrť "," duša, ktorá hreší, zomrie. " ( Rimanom 6:23 ) ( Ezechiel 18:20 ) Moji priatelia a bratia, pozývam vás teraz prijať Ježišovo pozvanie. Ježiš rozširuje svoju ruku milosrdenstva na vás, či budete ľutovať. Slovo Pána nám hovorí, že ten, ktorý mení svoje správanie a robí pokánie budú mať zľutovanie. Je oveľa lepšie veriť teraz, než počkať a zistiť tvrdo neskôr. Boh vám žehnaj.