Choď na obsah Choď na menu
 


Revelations on Hell 2

 

--- (2. Svedectvo, Lupe) ---

Boh vám žehnaj drahé milované bratmi. Poďme si prečítať toto slovo Pánovo z 

Žalmy 18:9 . " Sklonil nebesá a zostúpil; mrákoty pod jeho nohy "Keď Pán siahol po mojej ruke, chytil som ho za ruku a začali sme zostupovať dole, že tunel. Tunel rástla tmavšie a tmavšie do tej miery, že som nemohol ani pozrieť na moje druhej strane, ktorá bola nedrží do ruky Pána. 

 

Zrazu sme absolvovali niečo temného a šumivé, ktorý bol hluk. Tma bola tak hustá, môže sa vaša ruka ani nájsť steny tunela. Naša generácia bola tak rýchla, že som sa cítil ako moja duša oddeľuje od tela. 

 

Čoskoro som si všimol veľmi zhnitý zápach, ako vôňa zhnitého mäsa. To bolo stále oveľa horšie každý okamih. Potom som počul hlasy miliónov a miliónov duší. Oni boli donekonečna kričať, kričať a stonať. Bola som tak vystrašená, že som sa obrátil k Pánovi a povedal: " Pane, ak ma vezieš? Pane, zmiluj sa nado mnou! Prosím, zmiluj sa nado mnou! " Pán len povedal: " Je nevyhnutné, aby ste vidieť, takže môžete povedať, všetci ostatní. 

 

PekloPokračovali sme dole cez roh tejto tvaru tunela, až sme dorazili na miesto, ktoré bolo úplne tma. Rovnako ako ťahanie ťažkého oponu z mojich očí, som potom videl, milióny a milióny plameňoch. Ešte horšie je, som počul krik obtiažna, ale nevidel nikoho. Bol som naozaj strach. Povedal som k Pánovi: " Ó, prosím, Pane, zmiluj sa nado mnou! No prosím, Pane, zmiluj sa nado mnou! Neberte ma na toto miesto! Odpusť mi! " V tej dobe som si nemyslel, že som bol len divák v pekle, som si myslel, že deň zúčtovania. Stojí pred Pánom Ježišom, som sa triasla násilne, pretože som si naozaj myslel, to bol koniec môjho života. 

 

My priblížila k veľkému ohňu pred nami, to bol obrovský a pálenie zlosťou. Ďalej som ísť dole pomaly, videl zástupy plameňov a počuť milióny duší plač jedným hlasom. 

 

Tabuľka s fľašouPotom som videl drevený stôl, ktorý nebol konzumácii u ohňa. To malo niečo, čo vyzeralo ako pivných fliaš na ňom. Jedná sa pozrel osviežujúci, ale boli plné ohňa. Ako som sa pozeral na to, človek sa zrazu objavil. Jeho telo bolo takmer úplne zničené a čo zostalo z jeho odevu boli zablatené a pálenie. Stratil oči, ústa a všetky jeho vlasy z ohňa. Videl ma, aj keď nemal žiadne oči. Hovorím vám, že je duša človeka, ktorý si myslí, dôvody a skutočne vidí, nie je vaše prirodzené telo. 

 

Muž napriahol chudú ruku smerom k Pánovi a začal kričať a povedal: " Pane, zmiluj sa nado mnou! Pane, zmiluj sa nado mnou, ja som v bolestiach! som horí! Prosím, zmiluj sa nado mňa a z tohto miesta ! " Pán sa na neho súcitom, a začal som sa cítiť niečo teplého v ruke. Pozrel som sa a bola to krv ... krv Ježiša! Pánov krv prišla z jeho rúk, zatiaľ čo Pozeral sa toto utrpenie človeka pohltí plamene. 

 

Potom muž obrátil pohľad v smere stola a išiel smerom k fliaš. Schmatol fľašu, ale keď sa chystal piť z nej oheň a dym vyletel z fľaše. Položil hlavu a kričal, ako som nikdy nepočul. Zvolal s tak veľkú bolesť a smútok, a potom začal piť, čo bolo v tejto fľaši. Ale fľaša bola plná kyseliny a jeho krku bol totálne zničil tým. Mohli ste vidieť kyseliny prechádza žalúdkom a bolí ho. 

Číslo 666 bolo vyryté na čele tohto muža. Na jeho hrudi bola doska z neznámeho kovu, ktoré nemohli byť zničené, a to ani v teple alebo červami. To má niektoré listy napísané na tom, ale my sme nemohli pochopiť. Pane, vo svojej veľkej milosti, nám výklad toho, čo bolo napísané. " Som tu, pretože som opilec. " Prosil Pána o milosť, ale Slovo Božie je veľmi jasné, kedy sa nám v 

1 Korintským 6:10 " zlodejov, chamtivých ľudí, opilca, ohovárači a lupiči nezdedí Božie kráľovstvo. "

 

Pán mi ukázal tohto muža posledné okamihy na zemi, rovnako ako u filmu alebo filmu. Bolo to ako veľký televíznej obrazovke ukazoval mi jeho posledné sekundy pred smrťou. Ten muž sa volal Luis a on bol v bare pitie. Videl som rovnakú tabuľku a rovnaké fľaše v tomto bare. Okolo tejto tabuľke sú jeho priatelia. ( Môžem vám povedať teraz, je tam len jeden naozajstný priateľ, a jeho meno je Ježiš Kristus. On je verný priateľ. ) Luis pil a jeho priatelia už opití. Jeho najlepší priateľ vzal fľašu, lámal ho a začal bodať Luis. Keď videl Luis ležiace na podlahe utiekol, ale Luis vykrvácala na podlahe. Najsmutnejšie bolo, že zomrel bez Pána. 

 

Uprostred toho všetkého, ako všetky tie duše v pekle sa volá, spýtala som sa Pána: " Ó, Pane, prosím, povedzte mi, sa to človek o sebe vedieť? Vedel o svoje spasenie? " Pán smutne odpovedal: " Áno, Lupe, vedel o mne. On ma prijali ako svojho osobného Spasiteľa, ale on sa mi slúži. " Potom som sa cítil ešte väčší strach. Luis vykríkol hlasnejšie a vykríkol: " Pane to bolí! To bolí! Prosím, zmiluj sa nado mnou! " Natiahol ruku znovu k Pánovi, ale Ježiš vzal ma za ruku a šli sme miesto od plameňa. Plamene náročné Luis stal sa viac násilný, a kričal ešte hlasnejšie: " Zmiluj sa nado mnou! Zmiluj sa nado mnou! " On bol potom stratil v plameňoch. 

 

Pokračovali sme v chôdzi, toto miesto je len tak obrovská a desivá! Oslovili sme ďalšie plameň a povedal Pánovi: " Pane, to nie! Prosím, ja nechcem vidieť už z toho! Prosím, odpusť mi! Prosím, odpusť mi! Nechcem to vidieť! " Tak som zavrel oči, ale to nevadilo, otvoriť alebo zatvoriť som ešte videl všetko. Tento plameň začal ísť dole pomaly a začal som vidieť ženu. Ona bola pokrytá bahnom, a bahno bolo plné červov. Mala len veľmi málo vľavo vlasy, a ona bola upečený s červ-zamorené bahna. Ona bola spotrebovaná červy všade okolo a vykríkla: " Pane, zmiluj sa nado mnou! Pane, zmiluj sa nado mnou a odpusť mi! Pozri sa na mňa! To bolí! zmiluj sa nado mnou! Take away týchto červov! Vezmi ma z tohto trápenia pretože to toľko bolí! " Pán jednoducho sa na ňu s veľkou ľútosťou. Ako sme sa držal za ruku, mohli by sme cítiť bolesť a žiaľ v srdci Pánov pre všetky stratené duše, večne horí v ​​plameňoch pekla. 

 

Táto žena nemá žiadne oči alebo pery, ale mohol ešte vidieť a cítiť, všetky bolesť bola len silnejšia. Mala fľašu v ruke, plné kyseliny, ale veril, že to bol parfém. Videla som, že to bola kyselina a zakaždým, keď sa strieka svoje telo, pálilo ju. Napriek tomu si stále drží uplatňovaní tohto kyselinu na jej telo znovu a znovu. Stále hovoril, že to bolo drahé parfémy. Ona tiež veril, že má na sebe krásny náhrdelník, ale všetko, čo som videl, boli hady zabalené okolo krku. Verila, že mala na sebe veľmi drahé náramky, ale videl som, že boli vlastne červy, asi pol metra dlhé, nahnevane kopať do špiku kostí. Povedala, že jej šperky, bolo všetko, čo mal, ale videl som škorpióny a červov po celom tele. Mala kovovú dosku, že každý nosí v pekle. Stálo " Som tu pre lúpež. 

 

Táto žena nemala výčitky svedomia za svoje hriechy. Pán sa jej spýtal: " Magdalena, prečo ste na tomto mieste? " Ona odpovedala: " To predsa nevadí mi ukradnúť od ostatných. Jediná vec, ktorú som sa staral o bol s mojou šperky a stále drahšie parfumy. Bolo mi jedno, kto som okradnutý, tak dlho, ako som sa dobre. 

 

Držal som sa na stranu Krista, ako som videl na červy hrabať cez jej celé telo. Magdalena otočil niečo hľadal. Spýtal som sa Pána ešte raz, " Pane, táto osoba o sebe vedieť? " A Pán odpovedal: " Áno, tento človek vedel, že ma. 

 

Magdalena začal rozhliadať, povedal: " Pane, kde je to žena, ktorá so mnou hovoril o vás? Kde je? Bol som v pekle po dobu 15 rokov. " Všetci ľudia v pekle si pamätá všetko. Magdalena pýtali: "Kde je tá žena? Nevidím ju! " Vedel som, že jej telo nemôže otočiť, pretože jej telo zostalo v rovnakej pozícii. Pokúsila sa otočiť a pozrieť sa do iných plamene, zistiť, že ženu, ktorá s ňou hovoril o Bohu. Pán odpovedal: " Nie! Nie, Magdalena, ona tu nie je. Tá žena, že ti o mne, je so mnou v kráľovstve nebeskom. 

Na sluchu toto, ona sa vrhla dolu v plameňoch a ktorý spálil ju ešte viac. Jej kovová platňa odsúdil ju ako zlodej. Chcem si čítať v reči Hospodinovej v 

Izaiáš 3:24 . " To musí byť, že miesto na sladkú vôňu, bude shnilost, miesto opasku, lano, miesto dobre nastavené vlasov, plešatosť, miesto bohatého rúcha a balenie vrecia, tkaniny, miesto krásy , značky značka . "

Ako sme pokračovali v chôdzi s Pánom som videl veľmi veľkú kolónu naplnenú červami. Asi to bola snímka z rozpálený kov. V tomto stĺpci bolo jasne osvetlené billboardy, ktoré by mohli byť vidieť odkiaľkoľvek. Billboard s nápisom " Vítame všetky klamára a klevetnice. " Na konci snímke bola malá lagúna varu. Vyzeralo to ako horiace sírou. Potom som videl úplne nahú osobu, zostupuje na snímku. Ako sa skĺzol, by ich kože olúpať a držať na snímke. Keď upadol do horiaceho lagúny, ich jazyk rozšíril až explodoval a červy sa objavil v mieste jazyka. Toto začalo ich trápenie. Božie slovo hovorí v 

​​Žalme 73:18-19 " Iste ste si ich nastaviť na klzkých miestach:.!. môžete obsadiť ich do skazy ako sú uvedené do zúfalstva, pretože v okamihu, keď sú úplne konzumovať s hrôzy "

Potom, čo videl to, boli sme vziať späť, z pekla. Chcem len povedať, že nebo a peklo sú ešte skutočnejšie než tohto fyzického sveta, ktorý poznáme. Práve tu, kde ste sa rozhodli, akým smerom chcete ísť, stráviť večnosť s Ježišom alebo horiace peklo. Pán stále nám hovorí: " Bez svätosti nikto ma uvidí, bez svätosti nikto ma uvidí. " ( Židom 12:14 ) To je dôvod, prečo som vám povedať rovnakú vec teraz, " Bez posvätenie nie je vidieť Pána. "